picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

skup odpadów hdpe, kogo polecicie?

skup odpadów hdpe, kogo polecicie?

Poszukuje regranulatu HDPE!. W internecie przepatrzyłem już wiele stron, ale nie znalazłem towary dobrej jakości. Polecicie mi dobrego producenta?

Joe

Posty: 5

 
Mnóstwo firm w swoich ofertach posiada regranulaty niezwykle dobrej jakości, wystarczy tylko znaleźć tą stosowną dla siebie. Ja niezwykle chętnie mogę Ci polecić jednego producenta, u jakiego zaopatrzam się w regranulaty PP. https://www.aseosystem.pl/oferta/produkt/14-regranulat-polipropylenu---czarny-wtryskowy.

messio66

Posty: 15

 
Poszukaj w internecie, który skup odpadów pp ma najlepszą ofertę i wybierz ją. Pożądane byłoby też poczytać opinie na temat danego skupu.

marcinmg

Posty: 24

 
Nie sądziłem, że tyle już firm-skup odpadów tworzyw sztucznych jest na rynku - bardzo dobrze! Super jakby więcej rzeczy, które kupujemy było z odzysku.

tyczner,

Posty: 17

 
Poszukaj w internecie, który skup odpadów pp ma najlepszą ofertę i wybierz ją. Warto też poczytać opinie na temat danego skupu.

Joe

Posty: 18

 
Należałoby popatrzeć w internecie i zobaczyć co firmy mają w swoich ofertach, a odszukasz taką, jaka posiada regranulaty PP niesłychanie porządnej jakości.

Marioleczka

Posty: 4