picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Dzień dobry ;-) Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego z fototapetami. Jeśli możecie jakiegoś sprzedawcę online podpowiedzieć to będę szalenie wdzięczny ;)

Yuri20

Posty: 8

 
Z tapetami jeszcze nigdy nie miałem problemów, raczej łatwo mi szło całe klejenie. Moze wynika to z tego że swoje pierwsze doświadczenia z tym materiałem miałem lata temu, kiedy tapety były w gorszej jakości i trzeba było się naprawdę natrudzić żeby coś takiego dobrze przymocować. Teraz idzie to dużo łatwiej, nawet dla zupełnego laika.

alklu7

Posty: 9

 
Ogólnie fototapeta to jest fajna rzecz, ale jeszcze trzeba umieć ją dobrze dobrać do designu i wystroju wnętrz. Bo jak widzę co niektórzy sobie przyklejają na ścianach to się chwytam za głowę...wszystko musi do siebie pasować, a nie że wszystko jest z innej parafii.

Polaczek90

Posty: 15

 
Ciekawe są fototapety pokazujące jakieś prawdziwe pejzaże z różnych stron świata. Pustynie, wielkie jeziora, sawanna, dolina amazonki, tego typu rzeczy zawsze dobrze wypadają na zdjęciach.

doboszzz

Posty: 4

 
Jednemu tapetowanie pójdzie łatwiej innemu gorzej, na pewno pierwszy raz zawsze będzie trudny ale potem z czasem człowiek będzie nabierał wprawy. Duże znaczenie ma odpowiednie przygotowanie sobie gruntu przed zaczęciem pracy i generalnie skompletowanie wszystkich potrzebnych szczotek żeby potem nie biegać i nie szukac.

giurent

Posty: 9

 
W kwestii aranżacji wnętrz u nas w mieszkaniu to zdecydowanie polegam na żonie. Ja nie mam do tego zupełnie głowy. Ona za to ma ciekawe pomysły i tylko dzięki jej kreatywności te nasze mieszkanie naprawdę ładnie, tak przytulnie wygląda.

okruchowy

Posty: 26

 
Jakbym ja miał u siebie w mieszkaniu gdzieś wstawiać fototapetę to myślę o sypialni. To jest miejsce dość prywatne, więc mógłbym trochę z samym motywem bardziej zaszaleć i postawić na coś bardziej klimatycznego, jakąś sztukę, coś w ten deseń.

verosss

Posty: 19

 
Ja się powoli do fototapety dają przekonywać i może w najbliższym się na taką dekorację zdecyduję. Żona mnie mocno namawia, codziennie pokazuje mi kilka obrazków na fototapety w necie i niektóre naprawdę ciekawe.

Lopez58

Posty: 7

 
Masz bardzo fajnie prowadzony sklep z fototapetami na fototap.pl. Ja akurat brałem u nich motyw do pokoju dziecięcego ale już myślimy z żoną na temat fototapety do przedpokoju. Akurat w korytarzu te ściany są wyjątkowo podatne na wszelkie otarcia i zabrudzenia, tapeta mogłaby nam fajnie tynk zabezpieczyć a jednocześnie ozdobić.

Kitas

Posty: 4

 
Jak wam wyszedł montaż fototapety flizelinowej? Czy materiał rzeczywiście dobrze zachowuje się pod palcami, łatwo się coś takiego klei nawet jeśli człowiek jest totalnym amatorem i wcześniej w kwestii remontów to co najwyżej wymieniał słuchawkę od prysznica? ;-)

wawrzyn56

Posty: 5