picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Tanie balustrady z drewna, kogo polecicie ?

Tanie balustrady z drewna, kogo polecicie ?

Cześć. Czy zdecydowaliście się na to, aby balustradę z podłogą łączyły u was tralki drewniane? Ciekawi mnie to :)

Intro_69

Posty: 14

 
Udało mi się we własnym zakresie zamontować tralki z drewna. Stosowałem ich 6-7 na metr bieżący na równym podłożu, a na schodach po jednej tralce na każdy stopień.

francuzik

Posty: 10

 
Wydaje mi się, iż tanie balustrady z drewna będą w stanie sprostać moim indywidualnym potrzebom. Zależy mi przede wszystkim na tym, aby charakteryzowały się one wysoką jakością. Widzę, iż macie podobnie :)

Fajnie było poczytać o Waszych doświadczeniach.

Czarek

Posty: 18

 
Miałem okazję zamawiać przez Internet tralki z drewna. Jakością swoich produktów zaskoczył mnie w sposób pozytywny sklep http://www.tralkidrewniane.pl, z którego oferty niewątpliwie jeszcze skorzystam.

Radziu

Posty: 17

 
Ze swojej strony mogę dodać, że poręcze drewniane do schodów są najczęściej wybierane w bardzo nowoczesnym wzornictwie. Nie da się ukryć, że w ofercie większości producentów plasują się także bardziej klasyczne wzory poręczy, których długość może być ustalana indywidualnie.

drymuss

Posty: 14

 
Sam jestem posiadaczem taniej balustrady z drewna, więc nie musicie udowadniać mi, iż zapłacenie za balustradę satysfakcjonująco niskiej ceny nie jest realne.

Wystarczyło tylko nieco poszukać, co nie było związane z jakimś przesadnie znacznym trudem, który musiałem włożyć w to obowiązek. Dobra sprawa.

Pelo_er

Posty: 20

 
U znajomego dostrzegłem kilka tygodni temu poręcze z drewna. Nie mam wątpliwości, że stanowią one idealne uzupełnienie wnętrza wielu domów, które mogą zyskać unikalny charakter. W sumie jestem już na etapie poszukiwania firmy, która także dla mnie wyprodukuje idealne poręcze wykonane z drewna :)))

Illilakip

Posty: 15

 
Mogę powiedzieć Wam, że właściwie każdy producent tralek będzie w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Moja rodzina korzystała z firmy w zupełnie innym regionie kraju, gdy ja zamawiałem tralki u siebie.

Jakość okazała się naprawdę porównywalna :)

Oct714

Posty: 13

 
Przyznam szczerze byłem zadowolony ze względu, że poręcze drewniane dostępne są w co najmniej paru standardowych wymiarach. Oprócz tego zależało mi na poręczach, które będą wytrzymałe, a zarazem gładkie i eleganckie.

CHatka-eKo

Posty: 14