picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

rolety Warszawa, polecicie ?

rolety Warszawa, polecicie ?

Chcę wymienić żaluzje w oknach. Szukam w Warszawie sprawdzonego usługodawcy. Zastanawiam się nad różnymi rozwiązaniami, bo teraz jest naprawdę duży wybór. Coś polecacie?

Gruszek2

Posty: 3

 
Wybiorę chyba te rolety. Mąż uparł się na żaluzje drewniane. Podobno w Warszawie znalazł jakiegoś dobrego producenta. Zobaczymy. Tak czy w przeciwnym razie, niezwykle dziękuję za pomoc.

GGregbard

Posty: 12

 
Zdecyduj się na naprawdę porządnego usługodawcę. Ja trafiłam niestety na pseudo fachowców, którzy na dzień dobry schrzanili parę rzeczy :) Teraz wiem, że wolę zapłacić więcej, niż oszczędzać na jakości tego, co kupuję czy zamawiam. A tak poza tematem, to polecam rolety dzień noc. W województwie mazowieckim znajdziecie sporo ofert wraz z montażem.

eagle

Posty: 6

 
Jak szukasz rolet rzymskich w Warszawie, to zajrzyj na tę stronę http://ombra.pl/zaslony-rzymskie/. Sprzedawca i usługodawca. Świetne produkty. Cena niewygórowana. Cieszę się, że żaluzje zamówiłam u nich. Będą na lata. Od razu widać było, że to solidny produkt.

TomekK

Posty: 15

 
Mnie najbardziej podobają się plisy okienne. Widziałam, że w mazowieckim nie ma problemu ze odnalezieniem fachowców. Muszę pomyśleć o kompleksowej usłudze. Obecnie mąż na wyjeździe, więc nic nie pomoże :) A poza tym mogę działać bez wtrącania się, więc jak polecacie firmę, to szybko :D

Kruszyn99

Posty: 23

 
Każdy ma inne wymagania, dlatego trudno ocenić, co będzie najlepsze. W dużych pomieszczeniach fajnie prezentują się żaluzje drewniane. W Warszawie jest tego naprawdę spora ilość do wyboru.

reserveme

Posty: 27

 
Wybiorę chyba te rolety. Mąż uparł się na żaluzje drewniane. Podobno w Warszawie znalazł jakiegoś dobrego producenta. Zobaczymy. Tak czy inaczej, bardzo dziękuję za pomoc.

olek66

Posty: 17

 
Zdecyduj się na rzeczywiście porządnego usługodawcę. Ja trafiłam niestety na pseudo specjalistów, którzy na dzień dobry schrzanili parę rzeczy :) Teraz wiem, że wolę zapłacić więcej, niż oszczędzać na jakości tego, co kupuję czy zamawiam. A tak poza tematem, to polecam rolety dzień noc. W województwie mazowieckim odnajdziecie wiele ofert wraz z montażem.

Wygodniś22

Posty: 15

 
Tak też będę musiała zrobić. Nie chcę niczego popsuć. Zastanawiam się, jak zamontować rolety, do sufitu czy na oknie? Może znajdę jakąś firmę w mazowieckim, która doradzi najlepsze rozwiązanie.

Wwesoly0209

Posty: 20

 
One są produkowane z różnego rodzaju tkanin. Wiem, że te najwyższej jakości tkaniny są droższe, ale warto kupić rolety właśnie z takiego materiału. W Warszawie bez problemu znajdziesz usługi montażu, a w przypadku rolet dzień noc to akurat bym polecała taki fachowy montaż.

Posty: 13