picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

siatki ochronne dla domu, ile kosztują ?

siatki ochronne dla domu, ile kosztują ?

Co możecie powiedzieć o siatkach ochronnych dla domu? Chciałbym wykorzystać je do zabezpieczenia schodów, niemniej jednak nie mam pojęcia, czy to dobry pomysł, jak to w ogóle wygląda?

omen100

Posty: 8

 
Z dzieciakami to sama prawda, wobec tego my też już planujemy kupowanie siatek zabezpieczających dla dzieci, a dokładnie chyba w pierwszej kolejności zabezpieczymy basen. Dalej będzie trzeba zrobić ogrodzenie placu zabaw, żeby było jeszcze bezpieczniej :)

shalafi

Posty: 18

 
A jeżeli chodzi o te siatki na łóżeczko, to można zamówić z konkretną wielkością oczka, czy takie siatki mają już ustalone parametry. Jak to się w ogóle montuje? Zależałoby mi raczej na siatce o drobnym oczku, a wy co sądzicie?

Januszek

Posty: 14

 
Właściwie, co mogę powiedzieć to też, tyle, że te siatki dla domu są świetnej jakości i trudno znaleźć na rynku jakąś alternatywę tego rozwiązania. Mnie posłużyły jako zabezpieczenia w ogrodzie, które musiałem wykonać z uwagi na dzieciaki. Świetna sprawa, polecam każdemu.

Damiano

Posty: 9

 
Siatki na łóżeczko masz w standardowych wymiarach: 2x2cm, 4,5x4,5cm, 5x5cm. Siatki te nie mogą mieć wielkich oczek, masz rację, bo chodzi o bezpieczeństwo dzieci, żeby nie włożyły główki. Ogólnie polecam, bo sama miałam do jakiegoś czasu. Niezmiernie skuteczne i pomocne :)

Marioleczka

Posty: 9

 
Tutaj macie wyśmienite rozwiązania z siatek zabezpieczających dla dzieci https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkizabezpieczajace-dzieci. To sprawdzony polski producent, któremu można zaufać. Jakoś jest bardzo dobra zarówno, jeżeli chodzi o materiał, jak i wykonanie.

jarcio00

Posty: 8

 
Siatki na łóżeczko masz w standardowych wymiarach: 2x2cm, 4,5x4,5cm, 5x5cm. Siatki te nie mogą mieć dużych oczek, masz rację, bo chodzi o bezpieczeństwo dzieci, żeby nie włożyły główki. Ogólnie polecam, bo sama miałam do jakiegoś czasu. Bardzo skuteczne i pomocne :)

dominikk5

Posty: 9

 
Bo może sąsiadka ma kota na balkonie ;) A poważnie siatki na okna to sprawdzony sposób, z którego można korzystać przez lata, bo ten materiał zupełnie się nie uszkadza. Nawet jak się mój kotek z nimi szarpie. Naprawdę to rozsądna inwestycja, ale w zasadzie drogo nie wychodzi, więc tym bardziej opłacalna.

matek562

Posty: 13

 
Dokładnie też tak uważam :) My wykonaliśmy z siatek ochronnych dla domu świetne ogrodzenie, które nie tylko jest skuteczne i trwałe, ale też ładnie wygląda. Już kilka osób pytało, co to dokładnie :) Pozdrawiam.

Czarek

Posty: 18

 
Z tego co wiem, można takie siatki na schody nabyć w dowolnych parametrach. Jakąś konkretną wielkość oczek proponujecie. Potrzebuję takiej siatki w domu, więc koniecznie musi się dobrze prezentować, nie szpecić :) Może robiliście już takie zabezpieczenie i możecie coś powiedzieć na ten temat.

syrena88

Posty: 17