picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Potrzebuje solidnych, metalowych krzeseł !

Potrzebuje solidnych, metalowych krzeseł !

Cześć, witam. No więc tak, szukam fotelu gamingowego do siebie do mieszkania. Jakieś propozycje? Gdzie takie bardziej specjalistyczne meble biurowe można kupić za niewygórowane pieniądze? Nie jestem jakimś super napalonym graczem, ale te kilka godzin w tygodniu spędzam na grze, chciałbym mieć pełen komfort zagwarantowany wtedy.

amrmas22

Posty: 8

 
Nawet nie wiem jakiej marki mamy krzesła u nas w call center, ale sprawdzę z ciekawości. Ostatnio nam właśnie wymieniali na nówki sztuki i jest o niebo wygodniej. Na starych krzesłach to się niejedna osoba wyglebiła takie były niestabilne.

Mr Boks

Posty: 24

 
Widziałem ostatnio w jakimś sklepie bardzo ładne hokery i chyba się na coś takiego zdecyduję do siebie do mieszkania. Mam akurat kuchnię otworzoną na salon, jest całkiem duża wyspa także miejsce dla takich stołków jest idealne.

Matizi91

Posty: 25

 
Zawsze sobie zdaję sprawę że mam za mało krzeseł w domu jak się jakaś uroczystość szykuje i gości się spodziewać. Przy świętach, jakiś urodzinach itp. to zawsze się okazuje że siedzeń mam za mało...

labuh

Posty: 11

 
Nie kojarzę za bardzo sklepów meblowych w internecie. Jak już potrzebuję coś kupić to jadę do centrum handlowego u siebie w mieście i raczej stacjonarnie staram się kupować.

micko

Posty: 7

 
Trochę mebli w domu mam własnej roboty. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne zwłaszcza jeśli chodzi o szafeczki czy półki. No wiadomo, że łóżka czy kanapy to bym już sam raczej nie zrobił, ale krzesło? Czemu nie.

Boss

Posty: 14

 
Bardzo duży wybór krzeseł i foteli ma Ergoexpert. Zwłaszcza jeśli chodzi o meble biurowe, do sal konferencyjnych, na korytarze do poczekalni to mają dużo różnych wzorów. Myśmy kupowali do naszej szkoły krzesła u nich i tanio wyszło. Dobra obsługa, nie guzdrali się z zamówieniem mimo że chodziło o kilkadziesiąt sztuk.

Gumis

Posty: 12

 
U mnie w firmie jakiś czas temu kupowaliśmy nowe krzesła do poczekalni a w zasadzie to są takie łączone, zespawane ze sobą krzesełka w takim jakby systemie. Wygodne rozwiązanie, można szybko przesunąć, ustawić, pojedyncze krzesełka łatwo się rozjeżdżają i się szybko bałagan by robił.

matek562

Posty: 13

 
Takie fotele i krzesła dedykowane do miejsc pracy i w ogóle lokali użyteczności publicznej to sprzedaje Ergoexpert na swojej stronie www.ergoexpert.pl. Sam w tamtym miesiącu brałem u nich parę ławek do poczekalni do siebie do ośrodka. Szybka realizacja, meble dotarły dokładnie takie jak stronie sklepu. Robią dobre zdjęcia do prezentacji towaru online, także wiadomo jakiego typu mebla się spodziewać.

Mocarzz

Posty: 27

 
Mam w domu fotel z marketu, taki najtańszy z najtańszych i może super wygodnie nie jest ,ale daje radę. Ja też nie siedzę przed laptopem wielu godzin, tylko czasami sobie wejdę w internet, pocztę sprawdzę i tyle.

Grupa SEO

Posty: 16