picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Meble do sypialni producent

Meble do sypialni producent

Znudziły mi się standardowe krzesła plastikowe o biurowym profilu. Szukam teraz sklepu, który sprzedaje krzesła drewniane, najlepiej z konkretną gwarancją.

sethe

Posty: 19

 
Ja przesiadłem się z krzesła plastikowego na drewniane i po trzech miesiącach przestał mnie boleć kręgosłup.

Radziu

Posty: 25

 
Ja mam w domu same meble drewniane. Domownicy nawet przed komputerem siedzą na drewnianych krzesłach i uważam, że to doskonała alternatywa dla plastikowych produktów, o żenującej jakości.

dariuszek1878

Posty: 24

 
Teraz drewno najbardziej jakościowe to jesion i surowce egzotyczne. Słyszałem, że wielu producentów ściąga drewno nawet z nielegalnych źródeł, żeby tylko zaspokoić potrzeby klientów. Taniej wychodzi sosna i olcha, ale bez utraty klimatu. Zastanów się nad swoimi oczekiwaniami.
Drewniane meble to zdecydowanie inwestycja na lata i idealna pomoc przy ewentualnej sprzedaży nieruchomości. Uważaj tylko na sklejki i słabsze płyty drewnopochodne.

ciopix

Posty: 16

 
Moje dziecko miało problemy ze snem. Była farmakologia, wizyty u psychologa, a wiecie co się okazało? Łóżko było beznadziejnie niewygodne. Zamieniliśmy je na drewniane i pierwsza noc stała się spokojna. To prawda, co mówią o meblach drewnianych, że mają prawdziwą duszę.

Modniś

Posty: 19

 
Popularność sklejki już dawno się skończyła. Teraz drewno wraca do łask i moim zdaniem łączy się ze wszystkimi naturalnymi surowcami, wykorzystywanymi w budownictwie i wykończeniu wnętrz.
Klasyczne drewno, wysokogatunkowe wpisuje się w aranżację dowolnego pomieszczenia. Dobra zaleta mebli drewnianych to fakt, że możesz je wynieść nawet na zewnątrz, bez ryzyka uszkodzenia.

tomeix

Posty: 21

 
Dotychczas miałem duże problemy z montażem mebli. Dopiero po zakupie łóżka i ławy w www.anpol-meble.pl zrozumiałem, czym jest jakość mebli drewnianych. Łóżko moi drodzy, z profesjonalnym stelażem kupiłem za niecałe 500 zł włączając koszty przesyłki. Sami ocenicie, czy to dużo za wysokogatunkową olchę plus gwarancję satysfakcji.

Jacuś3456

Posty: 18