picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kuchnie na wymiar Katowice, jaka firma ?

kuchnie na wymiar Katowice, jaka firma ?

Mam mała kuchnie chyba z 6m2 i nie wiem czy uda się do niej dopasować jakoś meble? Kupować takie gotowe i tanie z marketu czy zamawiać na wymiar? Ktoś ma kuchnie taką małą jak ja i jest w stanie mi cokolwiek doradzić?

Marko

Posty: 2

 
Chętnie bym zamówił taką kuchnie na wymiar, natomiast mnie nie stać. Raty mnie nie interesują, wobec tego mam meble, które mam i muszą mi wystarczyć. Podobają mi się te kuchnie na połysk i może kiedyś zamówię.

Złoty

Posty: 19

 
Na ogół płaci się za metr kwadratowy kuchni, natomiast wszystko zależne jest od firmy. Ceny? Trudno je określić, bo są niesłychanie różne. Można zapłacić za kuchnie pięć tysięcy zł, natomiast można zapłacić sto tysięcy zł. Materiały mają wpływ na cenę końcową.

propek1

Posty: 12

 
Zamawiałem kuchnie na wymiar w Katowicach. Jest firma, jaka niezwykle dobrze się na tym zna. Zapytam żony to napisze dokładne namiary na nich. Nie zajmowałem się tym sam, lecz efekt końcowy był rzeczywiście super i zatem ich polecam do takiej pracy.

Robuś

Posty: 7

 
Do stworzenia we własnym zakresie potrzebna jest wizja tego jak to ma wyglądać. Trzeba przeliczyć ilość materiału i to wcale nie jest takie proste, na jakie wygląda. Lepiej oddać to w ręce specjalistów.

TomekK

Posty: 2

 
Zamawiałem kuchnie na wymiar w Katowicach w firmie https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. Ta firma spełniła wszystkie moje oczekiwania i wymagania. Dla mnie super cena i jakość w jednym, dlatego jeśli ktoś szuka profesjonalistów to zachęcam.

mila10

Posty: 11

 
Mam niezwykle małą kuchnie i firma wykonała mi wszystkie meble na wymiar. Jestem niezwykle zaspokojony. Kuchnią nie jest zagracona, ale jednocześnie jest funkcjonalna.. Nie wiedziałem, iż można tak super to wszystko skomponować. Polecam takie rozwiązanie, bo rzeczywiście sami tego nigdy byście nie zrobili.

Phylu

Posty: 5

 
Kuchnią interesuje się moja żona i ona zamawiała ją w jakieś wyspecjalizowanej firmie. Dwa tygodnie same fronty dobijała. Mnie ten temat mało interesuje.

Black_Riot

Posty: 5

 
Chciałem zaoszczędzić i sam zebrałem wymiary. Niestety, mimo że firma wszystko dobrze docięła to się okazało, że dopasowanie mebli jest trudne. Narobiłem się w przy tym strasznie i nigdy więcej, czego takiego już nie zorbie. Wolę zapłacić firmie i niech oni przyjadą i wykonają wszystko, co trzeba.

dabuj45

Posty: 12