picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

meble na indywidualne zamowienie

meble na indywidualne zamowienie

Hej! Meble kuchenne na indywidualne zamówienie, ktoś coś? Macie może info o kimś dobrym, kto stawia na porządne blaty i fronty? Powiem tak – cena nie jest tak istotna jak jakość. Wolę dopłacić więcej ale mieć meble na lata.

messi10

Posty: 5

 
Chciałbym kogoś polecić, ale jeszcze z takimi usługodawcami nie miałem nigdy do czynienia. Wynajmuję mieszkanie, więc nie należy do mnie, także jeśli chodzi o aranż to muszę się zdać na to co już zastałem.

beata77

Posty: 12

 
Pierwsza rzecz o jaką bym dopytał takiego wykonawcę mebli to części i materiały na jakich pracuje. Są firmy, które bazują na tanich elementach i potem takie meble za dużej trwałości to nie będą mieć.

Joe

Posty: 10

 
Dużo powstało różnych firm, które produkują teraz meble na indywidualny projekt. Trudno kogoś konkretnego doradzać. Ja jeszcze nigdy z takiej obsługi nie korzystałem, ale bardzo prawdopodobne że za jakiś czas będę korzystał.

alliknet5

Posty: 12

 
Wszechstronną ofertę w temacie mebli na wymiar mają ludzie z MJ (fajnemeble.net). Ja tutaj kupowałem meble do domu na indywidualny projekt, ale też do siebie do biura, do firmy. Uczciwe podejście, jasne warunki, nie wyskoczyły gdzieś w międzyczasie jakieś nowe, a wcześniej ukrywane koszty. Pod względem uczciwości to zdecydowanie mogę ich polecić. Jakościowo meble – igiełka, dopracowane, bez jakieś niedoróbek.

mikesmith0103

Posty: 26

 
Ja to na pewno będę chciał mieć w swojej kuchni wysokie stołki i wyspę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Trzeba by w ogóle otworzyć kuchnię na salon, a to się wiążę z rozbiórką ściany...więc od groma roboty.

TomekK

Posty: 14