picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Meble na wymiar, gdzie mogę zamówić?

Meble na wymiar, gdzie mogę zamówić?

Witam, szukam tanich rozwiązań mebli na zamówienie. Chodzi mi o materiał, ewentualnie namiary na jakąś stronę.

dropss

Posty: 14

 
Ja zdecydowałem się na szafy wnękowe na zamówienie na http://www.meble-martex.pl. Faktycznie jestem usatysfakcjonowany, bowiem moje poddasze było trudne do adaptacji.

MacieqLeo

Posty: 25

 
Jak chcesz najtańszy materiał do mebli na zamówienie, to zamów je z płyty laminowanej z obrzeżami PCV. Za metr bieżący płacisz chyba wtedy około 800 zł. Ale nie jestem pewien, więc trzeba pytać firmę. Bez bajerów to może w średniej wielkości kuchni zmieścisz się w 3 tysiącach. Pozdrawiam.

UK_1234

Posty: 25

 
Jak chcesz najtańszy materiał do mebli na zamówienie, to zamów je z płyty laminowanej z obrzeżami PCV. Za metr bieżący płacisz chyba wówczas około 800 pln. Natomiast nie jestem pewien, więc trzeba pytać firmę. Bez bajerów to może w średniej wielkości kuchni zmieścisz się w 3 tysiącach. Pozdrawiam.

Dresik

Posty: 13

 
Co do cen, to różnie to bywa. Jeśli akurat zakład ma jakiegoś materiału pod dostatkiem, albo w mega nadwyżce to można po okazyjnej cenie dostać meble na zamówienie za niewiarygodnie małe pieniądze.

VHSSS

Posty: 14

 
W szafach wnękowych na zamówienie przydaje się system wieszany, półki, szuflady, kosze wysuwane. Trzeba ocenić jakich rzeczy ma się więcej do schowania i według tego wybierać między tymi rozwiązaniami.

Adma567

Posty: 17

 
Za nietypowe rozwiązania zawsze płaci się więcej. A meble na zamówienie w takim układzie są bezcenne. Nie wstawisz sobie przecież salonowych na poddasze, czy do malutkiego pokoiku, żeby się o nie przewracać. Ma być praktycznie i funkcjonalnie, no nie?

_Liquid

Posty: 22

 
W moich meblach na zamówienie, a dokładniej w szafie wnękowej najniezwyklej przydają mi się niezbyt głębokie szuflady. Mam też kilka głębokich, niemniej jednak tak faktycznie już sama nie wiem, co w nich trzymam:)

pg6312

Posty: 20

 
Dla szafy wnękowe na zamówienie jeżeli chodzi o poddasze większość firm ma gotowych projektów, jakie wymagają jedynie małej przeróbki odnośnie dokładnych wymiarów. Wcale nie jest powiedziane, iż muszą być droższe.

980000

Posty: 10