picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

nowoczesne meble

nowoczesne meble

Oryginalne meble do salonu, gdzie polecacie poszukać? Na ten moment najbardziej myślę o nowym narożniku, ale w przyszłości będę chciał wymienić też szafki i stolik.

messi10

Posty: 14

 
Moja sofa to już się prezentuje tak strasznie, że aż się prosi o wymianę, tylko jeden malutki problem jest...brak środków na koncie. Taki niuans ;)

Fanatyk

Posty: 8

 
Trochę tych salonów meblowych w sieci działa, warto poszukać. Faktycznie czasami można cosik zaoszczędzić na takich zakupach. Moja siostra jakiś czas temu tanio łóżko do sypialni gdzieś znalazła.

duduś34

Posty: 18

 
Powoli, bo powoli ale wymieniamy w domu meble ostatnimi czasy. Na pierwszy rzut poszedł salon, teraz robimy kuchnię, a może za jakiś czas wymienimy całą aranżację w łazience. O ile wyrobimy finansowo z żoną ;)

pawel253

Posty: 21

 
Kiedyś meble kupiłem w Ikei i powiem, że nie do końca jestem happy. Ładnie wyglądały na początku, ale po dwóch latach to jednak dość słabo się trzymają. Za niedługo będę musiał wymienić.

emkaer

Posty: 12

 
Pozytywne mam doświadczenia ze sklepem online ze strony www.mebel-partner.pl. Ofertę mają mega zróżnicowaną. Z jednej strony meble importowane z Azji, a z drugiej mebelki polskich firm. Ja akurat kupowałem tutaj polskiej produkcji narożnik Miami.

Marko

Posty: 23

 
Moim dzieciom to się mebli nie opłaca kupować. Tydzień po montażu wyglądają już tak, jakby miały z 10 lat, a nie 7 dni ;P

roudee22

Posty: 18

 
Mam trochę pieniędzy odłożonych na nowe meble do sypialni, także trochę już szukam, porównuję z żonką. Na pewno chcemy łóżko wymienić na..szersze, no i nowy materac kupić.

VaPeR23

Posty: 22

 
Ja to się zastanawiam czy nie odnieść kanapy do tapicera. Tylko wiadomo, trzeba by na jakiegoś fachowca trafić, a różnie to może być teraz z takimi rzemieślnikami.

Oct714

Posty: 13

 
Ja wynajmuję mieszkanie, więc mebli swoich jako takich to nie mam. Ale może za jakiś czas dostanę kredyt, kupię coś swojego i wtedy się zacznie jeżdżenie po salonach meblowych...:)

fuszerk78

Posty: 15