picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

tanie ekskluzywne meble

tanie ekskluzywne meble

Gdzie można zamówić online autentyczne meble indyjskie? Chodzi mi o szafeczkę nocną, jakieś krzesła, stolik...oczywiście z drewna.

Nwcrw09

Posty: 14

 
W różnych sklepach z antykami, czasami można trafić na fajne orientalne rzeczy. W takich miejscach naprawdę można trafić na perełki. Ostatnio widziałem ogromną, wręcz królewską komodę...ale była tak droga, że niestety przerósł mnie ten zakup...;P

KamiKAzeDBC

Posty: 22

 
Nie znam takich sklepów. Ale na pewno gdzieś się w necie uchowały, w sieci jest absolutnie wszystko, a jeśli czegoś nie ma to niechybnie znak, że to coś nie istnieje w ogóle ;)) Pozdrawiam !

jpyzio

Posty: 21

 
Solidne meble, które nie pękają od ogrzewania, ani od wilgoci typowej dla łazienki mają na portalu www.cudnemeble.pl. Oni znają się na meblach kolonialnych jak nikt inny, już od dłuższego czasu importują mebelki z Indii. To polska, rodzinna firma...sprawna, szybka, miła obsługa;-))

89ostry89

Posty: 23

 
Hm, jeśli lubisz kolonialne rzeczy to ja proponuję zajrzeć do serwisu www.cudnemeble.pl. To strona internetowa sklepu z meblami właśnie w tej stylistyce. Kupowałem od nich stolik z palisandru i jest naprawdę ekstra. Palisander to jedyne w swoim rodzaju, błyszczące drewno, nasączone olejkami, które pod wpływem ciepła i słońca się uaktywniają;)

Kruczek3

Posty: 24

 
Nie znam żadnych stron www z takimi meblami...Nigdy jakoś nie przepadałem za orientalnymi elementami dekoracji. Bardziej do mnie przemawiają meble skandynawskie, to już bardziej moja stylistyka;) Pozdrawiam.

Malinka Moja

Posty: 18

 
Moim zdaniem najpiękniejszym drewnem do wyrobu mebli jest palisander. Mam właśnie takie szafeczki w domu i pięknie się błyszczą. Jest efekt natłuszczenia, bo drewno jest nasączone pachnącymi olejkami. Tego typu meble to na pewno można dostać od firmy Cudne Meble i nie wiem, czy gdzieś jeszcze mają coś takiego. Można kupować online - na www.cudnemeble.pl, ale też w ich sklepie stacjonarnym.

DaNceR

Posty: 19

 
Wiesz co, myślę, że dużo ciekawych propozycji mebli orientalnych znajdziesz na portalu www.cudnemeble.pl. Kupuję tutaj regularnie. Dużo ręcznie robionych, unikatowych mebelków, z drewna egzotycznego. Drewno z jakiego zrobione są ich meble pochodzi z ekologicznych upraw.

zachy

Posty: 23

 
Witaj. Też przepadam za meblami orientalnymi;)) Witam w klubie! ;)) Ostatni mój nabytek to nowoczesna komoda z palisandru, kupiona online na www.cudnemeble.pl. Piękne, ciepłe w dotyku drewno ten palisander, naprawdę warto. Jeśli chodzi o sklep, to również duży pozytyw, maja duży wybór nowoczesnych mebli. Świetny kontakt, atrakcyjna cena, darmowa wysyłka!

Wojciech24

Posty: 11

 
Myśmy niedawno skończyli budować dom i powoli sobie meblujemy. Tak właśnie myślę nad kolonialną stylizacją, ale widzę, że jest problem z dostawcą takich mebli, nie ma ich zbyt wielu, wybór jest dość skromny.

Box34

Posty: 17