picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Meble z Indii, dobra firma

Meble z Indii, dobra firma

Cześć. Czy ma ktoś w domu meble orientalne? Chciałabym poznać o nich opinie, bo nie wiem czy opłaca się je kupować.

Joe

Posty: 19

 
Błagam o pomoc!

Muszę szybko ale to naprawdę szybko, nie muszę ekspresowo kupić szafę z Indii. Obiecałem żonie na rocznice i o tym zapomniałem. Jak ktoś ma żonę to mnie rozumie. Jak mi pomożecie to kupie żonie prezent i będą dalej szczęśliwy albo stracę żonę i pewno życie.

Pomocy!

qwed

Posty: 17

 
Cześć kochani!

W ostatnim czasie zaobserwowałam, że moi znajomi zmieniają styl wnętrz swoich mieszkań na bardziej orientalny i mi się to bardzo podoba. Jednak nie chciałabym naśladować tego co już jest u nich. Może ktoś z was kupował takie meble i mi poleci jakiś sklep. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc i informacje, bo sama w tym temacie jeszcze słabo się orientuje.

Kucharzzz

Posty: 20

 
Cześć. Ja mogę ze spokojnym sumieniem iż zakupiłam meble w sklepie http://www.indyjskie-klimaty.pl. Jestem z nich zadowolona. Ale to niewątpliwie kwestia tego co się lubi. Fajnie mieć coś wyjątkowego i coś czego inni nie mają. Skoro tam zakupiłam coś wyjątkowego i w niskiej cenie to już jestem zadowolona z tego na maxa. Zobaczyć zawsze można.

Dresik

Posty: 17

 
Mogę się przyłączyć do tego: dobre i tanie. Ciężko takie coś znaleźć ale ja ostatnio trafiłem na meble w stylu bardziej orientalnym i byłem miło zaskoczony. Są one wykonane na naprawdę wysokiej jakości a o dziwo cena nie odstrasza, jak to się ma w przypadku naszej rodzimej produkcji na większą skalę.

jacor

Posty: 25

 
Hej!

No ja też niedawno urządzała dom. Jest to nie lada wyzwanie. Odszukać właściwe wyposażenie dzisiaj nie jest łatwo. Rynek jest zalany troszkę taką potocznie mówiąc tandetą. A trudno kupować z myślą iż to tylko na chwilę i iż się niedługo wymieni meble.

Polecam zakupić meble zarówno idealne jak i oryginalne.

Złoty

Posty: 16

 
Mogę polecić sklep http://www.indyjskie-klimaty.pl. Kupowałam tam już wiele razy i ze wszystkich zakupów jestem zadowolona a co najważniejsze większość z zakupionych tam rzeczy mam do dnia dzisiejszego co na pewno świadczy o bardzo dobrej jakości produktów. Jak się szuka czegoś wyjątkowego można ten sklep odwiedzić.

Matizi91

Posty: 25

 
Hej! No ja słyszałam o takim sklepie. Są tam meble takie raczej w stylu orientalnym. Nie powiedziałeś o jaki styl ci chodzi więc ciężko Ci podsuwać jakieś konkrety. Musisz koniecznie się określić. Ale meble o których mówię na pewno warto zobaczyć. Myślę, że one na sto procent zaskoczyłyby twoją dziewczynę.

basu

Posty: 22

 
No hej!

Szukając mebli do domu pożądane byłoby poświęcić troszkę więcej| czasu. wydaje mi się, iż Malo kto kupuje meble na krótki okres czasu. przynajmniej ja wiem, iż jak nabędę to już na długie lata.

Może ktoś byłby tak miły i mi coś ciekawego polecił?

UK_1234

Posty: 25

 
Cześć!

Może ktoś pomoże i da jakąś wskazówkę, gdzie można kupić wyposażenie wnętrza, przede wszystkim meble orientalne. Jestem bardzo zachwycona tamtejszą kulturą i chciałabym mieć coś w takim stylu na co dzień w domu.

Proszę o pomoc!

gregBard

Posty: 11