picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie kupić meble na wymiar

Gdzie kupić meble na wymiar

Hej! Meble pod wymiar do kuchni w stylu nowoczesnym, skąd zamawialiście? Gdzie mi za jednym zamachem zrobią projekt, meble, dostawę i montaż? Ktoś, coś? Z góry dzięki za wasze propozycje!

audi80

Posty: 11

 
Dużo teraz można znaleźć firmy robiących bardzo solidne meble z MDF, fornirów, frontów drewnianych...także jest z czego wybierać. Mi się w każdym razie jak na razie wymiana mebli nie szykuje w domu.

Damiano

Posty: 15

 
Zadowolona jestem z efektu końcowego jaki się udało uzyskać ludziom z firmy Kulenty. Najpierw zaprojektowali meble zgodnie moimi wytycznymi – bezpłatnie, a potem zajęli się produkcją, transportem i montażem. Meble są na gwarancji i robią wrażenie bardzo trwałych. Ogólnie firma dba o jakość, korzystają tylko ze sprawdzonych frontów laminowanych czy lakierowanych. Dużo o materiałach z jakich korzystają jest na ich stronie kulenty.pl. Warto się też wybrać do salonu w Majdanie pod Warszawą i sobie wystawkę obejrzeć na żywo, porozmawiać z obsługą itp.

eX777

Posty: 19

 
Ciekaw jestem ile będzie mnie kosztować taki projekt mebli na wymiar wraz z montażem, transportem...Ktoś może się orientuje w stawkach jakie mają warszawskie firmy?

Silverr

Posty: 19

 
Mam w planie gdzieś pod koniec roku się zająć kuchnią i też meble wymienić przy okazji. Mam namiar na kilka firm robiących meble na zamówienie, ale jeszcze nie wiem z czyich usług skorzystam. Na pewno będę negocjował cenę ;)

codePerformance

Posty: 16

 
Nic mi do głowy nie przychodzi jeśli chodzi o producentów takich mebli. Wiem, że mój brat będzie jakoś niedługo wymieniał całą kuchnię, to może on już mniej więcej ogarniał temat i szukał kogoś...popytam.

Oct714

Posty: 8

 
Jeszcze fachowców od stolarki można w tym kraju znaleźć, nie wszyscy wyjechali do roboty za granicę. Mój ojciec świętej pamięci to miał wielki talent do stolarki właśnie, robił meble – dzieła sztuki.

Babeczka

Posty: 15

 
Bardzo lubię te nowoczesne aranżacje kuchenne, jakie teraz projektanci robią. Chętnie bym takie meble zamówiła gdzieś do siebie, tylko finansowo póki co nie za bardzo jestem wydolna. Można takie meble na zamówienie wziąć na raty??

Abaddon!123

Posty: 19

 
Też by mi się przydała jakaś dobra firma robiąca meble. Akurat potrzebuję zupełnie nowego aranżu do jadalni i totalnie nie wiem na kogo się zdecydować...

Black_Riot

Posty: 14