picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

przewóz mebli warszawa, sprawdzona firma ?

przewóz mebli warszawa, sprawdzona firma ?

Cześć, planuje niedługo przeprowadzkę. Znacie jakąś firmę, jaka oferuję transport mebli w Warszawie?

Czajkow34

Posty: 1

 
Ja kiedyś słyszałem, że można przewieźć meble firmami kurierskimi. Nie wiem czy to jest prawda, korzystał ktoś kiedyś z takich usług?

beata77

Posty: 15

 
Też zwrócił bym uwagę, by firma transportująca meble nie była zbyt tania. To zawsze budzi obawy różnego rodzaju.

gabryś99

Posty: 11

 
Jak korzystałem z oferty firmy, która zajmuje się transportem mebli w Warszawie. Nie pamiętam, teraz nazwy ich firmy, ale gdzieś mam wizytówkę. Jak znajdę to wam wkleje tu zdjęcia. Wiem, że bardzo mało zapłaciłem i byłem zadowolonych z ich usług.

eGall

Posty: 17

 
Według mnie transport mebli to skomplikowany niezmiernie temat. Moja siostra korzystała z usług tej firmy https://transport-mebli-warszawa.pl. Możesz napisać do nich maila lub zadzwonić i dowiedzieć się które mają ceny, czy jeżdżą u Ciebie w mieście. Z tego co się orientuję to jeżdżą w całej Unii Europejskiej.

dziubbek56

Posty: 8

 
Jak zamawiacie z internetu to transport mebli macie w cenie czy trzeba samemu szukać? Bardzo mi się podobają meble w sklepie internetowym ale nie ma nic o transporcie.

lukasabat

Posty: 24

 
Moim zdaniem nie ma co oszczędzać na tego typu rzeczach. Lepiej zapłacić firmie i mieć pewność, że transport mebli będzie bezpieczny. W Warszawie sporo jest firm, które przewożą meble i nie jest to taka duża kwota.

Hymnny4

Posty: 13

 
Zdecydowanie potrzebuje teraz przewiezienia mebli, ponieważ się wyprowadzam z obecnego mieszkania. Chciałabym skorzystać z firmy, którą rzeczywiście polecacie, znacie jakąś? Tylko, żeby przewożone rzeczy posiadały ubezpieczenie w razie czego:)

Uroczy Boys

Posty: 22

 
Są specjalne firmy transportowe w Warszawie, które przewożą meble. Jedynie co trzeba zrobić, to poszukać szczegółów przez internet i dopytać o koszty.

Hoteowo24h

Posty: 7

 
Co jak co, niemniej jednak nie powierzył bym pierwszej lepszej firmie transport mebli w Warszawie. Przede wszystkim najpierw, trzeba poczytać opinie danej firmy. Szczególnie kiedy chodzi o faktycznie wartościowe rzeczy.

edyta123

Posty: 6