picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Narożniki

Narożniki

Jakimi zasadami mam się kierować przy wyborze narożnika do salonu? Czy trzeba o czymś konkretnie pamiętać, czy raczej jest tutaj dowolność?

tubbytimmy1

Posty: 3

 
Zalecam szukać promocji, bo do narożników można wyrwać poduszki dekoracyjne i inne ciekawe elementy. Akurat zbliża się sezon wyprzedaży niedługo. Przed świętami jest moda na zakup mebli.

Black_Riot

Posty: 7

 
Teraz narożniki robią często z fajnymi zagłówkami i systemem regulacji pod laptopa. Można zastąpić siedzenie na zwykłym krześle biurowym. W przypadku pracy wykonywanej z domu warto się skupić na głębszej analizie kwestii technicznych.

Dosti

Posty: 6

 
Sprawdź, jak to jest z wniesieniem mebla, bo jak zamawiałem z niektórych sklepów to niestety musiałem sam kombinować, jak prawie 100 kg wciągnąć na trzecie piętro. Nie jest to zbyt przyjemna sprawa przyznam szczerze.

ATos54

Posty: 13

 
Masz na rynku sporo inteligentnych narożników, rozkładanych, regulowane zagłówki, odpychające wodę materiały. Dobry narożnik w takim stylu możesz wyrwać za około 3000 złotych, więc się opłaca.

dostacTP

Posty: 21

 
Piękną żółtą sofę mam z vero.pl. Wydałam w okolicach 3000 złotych, ale jest po prostu super. Możesz sobie zamówić z funkcją regulacji, że z sofy wychodzi taki jakby fotel, moduł do relaksu z książką, a nawet spania. Siedzisko wysuwane elektrycznie, bardzo innowacyjne. W takiej cenie to jest praktycznie niespotykane u innych producentów.

Dzidzia

Posty: 5

 
Poluję teraz na fotel z funkcją relaksu. Po prostu rewelacyjna sprawa dla ludzi, którzy pracują nieco dłużej niż 8 godzin, a chcą się szybko zregenerować w domu.

BarMAX

Posty: 24

 
Droższe meble na raty zero procent można rozłożyć. Układ całkiem korzystny zazwyczaj i można zejść do raty poniżej 100 zł/msc, więc całkiem spoko.

Bernatsti

Posty: 4

 
Według mnie powinieneś sprawdzić, jak ci się faktycznie siedzi na sofie, narożniku, bo bez tego będziesz miał wątpliwości, aż do zakupu, a wiadomo, że meble ze względu na ciężar strasznie ciężki zwrócić.

Limeczer45

Posty: 14

 
Sofa tylko z funkcją spania, bo jak kupisz taką standardową to czasami nawet ciężko się rozłożyć.

luluś45

Posty: 9