picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

numery telefonów, polecicie ?

numery telefonów, polecicie ?

Czy to prawda, iż jeśli dzwoni do nas nieznany numer z UK to możemy zapłacić za połączenie bardzo wiele pieniędzy? Słyszałem sprzeczne informacje i nie wiem, co o tym myśleć?

czdeRRR

Posty: 1

 
W łatwy sposób można sprawdzić, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają bardzo dobrze przygotowaną bazę, dlatego szybko znajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

TomekK

Posty: 3

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wtedy czy to ktoś niebezpieczny.

Babeczka

Posty: 16

 
Dzięki internetowi można faktycznie w bezproblemowy sposób zbadać numery telefonów z UK czy z Polski. Sporo osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, bo w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wówczas zaczynają się poważne kłopoty finansowe.

beata77

Posty: 17

 
W takich bazach jest ogromna liczba numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, zatem dobrze, iż jest miejsce, które pozwala nam na odszukanie takich ludzi. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

Pilek23

Posty: 26

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Niestety w Polsce nic nie robią, a jeśli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

Laleczka

Posty: 7